رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی تکنو کالر

رنگ اپوکسی : به طور کلی این نوع رنگ ها صنعتی کاربرد بسیاری در تمام صنایع ایفا می کند، یکی از سخت ترین و در عین حال با دوام ترین مواد رنگی به شمار می رود که از ترکیب رزین اپوکساید با هاردنر مخصوصی که توسط مجری یا نقاش ماهر روی انواع سطح اجرا می گردد، که در آن از پلی آمین و یا پلی آمید بدست می آید که در زمینه های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ اپوکسی قیمت رنگ اپوکسی

خواص و ویژگی ها:

  • خواص منحصر به فردی از جمله:
  • مقاومت در برابر خوردگی ناشی از مواد شیمیایی
  • امکان نظافت آسان،
  • چسبندگی عالی به انواع سطوح و قابلیت آب بندی.
  • یکی از سخت‌ترین و با دوام ترین مواد رنگی است که زمینه‌های استفاده زیادی نیز دارد.

این محصول نسبت به رنگ‌ های موجود در بازار با دوام‌ تر است و برای ایجاد درخشش بیشتر کف یا دیوار یا بعنوان یک درزگیر ساده برای کفپوش فعلی انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

علی‌رغم ویژگی‌های مناسب این نوع رنگ استفاده از این محصول به عنوان پوشش کف پیشنهاد نمی‌شود. چرا که در کاربری‌های یاد شده به عنوان پوشش محافظتی سطح رنگ عموماً در معرض نیروهای مکانیکی و ضربه‌های شدید قرار نمی‌گیرد. این در حالی است که در کاربری پوشش کف، در معرض ترافیک تردد مداوم، سایش و ضربه‌های احتمالی قراردارد و بایستی علاوه بر ویژگی‌هایی همچون چسبندگی و مقاومت شیمیایی و حافظتی بتواند استحکام مکانیکی بالایی نیز از خود نشان دهد.

جزئیات رنگ های اپوکسی

رنگ اپوکسی آمین دو جزئی می باشد که از ترکیب رزین اپوکسی پلی آمین که بیشتر استفاده برای کفپوش های صنعتی ، تجاری ، منازل با رنگ های متنوع در محل های مختلف با رال رنگی که توسط کارفرما سفارش داده می شود تولید می شود.
اگر در فضا های باز رنگ ها بخواهند استفاده شوند از پلی یورتان ها استفاده می گردد و آن هم خواصی ضد اشعه آفتاب دارد و مقاومت آن از اپوکسی بیشتر خواهد بود.

قیمت رنگ های اپوکسی تکنو کالر

برای اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت روز شما عزیزان می توانید با ما تماس حاصل فرمایید، و یا برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما مشورت فرمایید.

از اینکه تکنو کالر را انتخاب می فرمایید صمیمانه سپاسگزاریم.